Zmetek z Itálie ovlivnil utkání ligy mistrů a pomohl CSKA k postupu přes Spartu

Za výkon v utkání ligy mistrů, by měl sudí z Itálie Mazzoleni okamžitě vrátit licenci a omluvit se všem fanouškům Sparty. Hned při nejmenším 2 zákroky ovlivnil utkání a výrazně podpořil CSKA Moskva k postupu. Možná, že mu zbohatlíci z ruského klubu slíbili o poločase velmi štědrý dar! – Mazzoleni neodmítnul!

Sparta po výborném výkonu vedla po prvním poločase 2-1 a zřejmě to, neunesli v Rusku. Že by mohl přes ně český tým postoupit? Za žádnou cenu ne!

A sudí jim šel výrazně naproti. Nejdříve v 64 minutě nepochopitelně vyloučil Marka Matějovského po vzájemném souboji, kdy šli proti sobě soupeři skluzem po trávníku úplně stejně. Maximálně s toho mohl zmetek z Itálie vykouzlit kartu žlutou, jak dokázal vykouzlit červenou, to ví jen on sám – a možná v Moskvě. Druhý sporný moment byl, když letěl do vápna centr na Davida Lafatu a ten byl oběma rukama zcela evidentně a silou stažen k zemi. K podivení všech, zřejmě i hráčů CSKA, se ale penalta nepískala. Kdyby takovýto výkon předvedl sudí v nějaké nižší soutěži, tak dostal při nejlepším přes držku!

Mazzoleni se vyznamenal a doprovodil za ručičku CSKA Moskva do dalšího kola. Za kolik peněz, to se asi nedozvíme…

CSKA vyhrála na Spartě 3-2 a postupuje.

Mohlo by se vám líbit