Ve šlágru kola Sparta pouze remízovala na Baníku. Jablonec se přiblížil na 2 body!

Dnes od 15 hodin byli fanoušci natěšení na šlágr kola a podle mnohých na „nej zápas“ jara. Sparta měla co napravovat, neboť na podzim doma s Baníkem prohrála 0-1. Ovšem od úvodu utkání byl aktivnějším týmem Baník, ale Baroš nedokázal proměnit 2 gólové šance. Poprvé se ocitl sám před Štechem, ale míš napálil jen do sparťanského golmana. Asi o minutu později měl na hlavičce další gól Baroš, ale mířil pro změnu těsně vedle pravé tyče sparťanské branky. Pak ovšem hosté sehráli špičkově kombinaci, na jejímž konci stála posila Václav Kadlec a opět ukázal, jakou má fazónu! To když dokázal vsítit gól. Bilance Václava Kadlece tak byla 2 zápasy a 3 góly! Ovšem nemuselo zůstat jen u tohoto čísla, protože ještě před koncem poločasu mohl právě Kadlec přidat druhý gól, ovšem těsně minul branku Baníku.

Po změně stran byla aktivnější Sparta, ale radoval se Baník. Tentokrát se dočkal Milan Baroš, když hlavou uklidil míč za bezmocného Štěcha. Ovšem poslední slovo měla mít Sparta. To když sudí nařídil proti Baníku pokutový kop. Penaltu po vynikajícím zákroku Pavlenky neproměnil kapitán David Lafata. A tak utkání skončilo spravedlivou remízou 1-1.

Spartě se tak komplikuje cesta za obhajobou titulu, když zítra musí doufat v zaváhání Plzně. Plzeň zavítá do Hradce Králové. Naopak na zatím druhou Spartu se již nedočkavě tlačí Jablonec, který dnes dokázal porazit Bohemians 1905 výsledkem 3-0.

Mohlo by se vám líbit