Turecko krok od baráže a Holandsko od vyřazení! Kdo ještě dále může na Euro?

SKUPINA A: Přání holandských fanoušků :“Češi! Prosím! Pomožte nám!“ včera nebylo vyslyšeno. Česká republika doma padla a s Tureckem prohrála 0-2. Je pravda, že utkání výrazně ovlivnili angličtí sudí, kteří vymysleli pro Turecko pokutový kop. Od té doby pak byl na hřišti prakticky jen jeden tým a bylo jasné, že Turecku bude k jistotě baráže stačit jediný bod! Naopak Nizozemsko potřebuje doma v úterý porazit Česko a zároveň doufat, že Turci doma prohrají s Islandem. Navíc i Island má již postup na EURO zařízený.

jistí postupující: ISLAND, ČESKÁ REPUBLIKA

baráž:zatím mají blíže Turci, kterým doma stačí bodovat s Islandem. V případě prohry však dají šanci Holandsku. To, ale musí doma porazit Českou republiku.

 

SKUPINA B: Zcela dle očekávání postupuje Belgie. Ovšem velké překvapení je celek jménem Wales! Ten si již účast zajistil také. O baráž hrají ještě tři celky! Bosna a Hercegovina, Izrael, ale i Kypr. Nejblíže má k postupu Bosna, ale musí vyhrát na Kypru!

jistí postupující: BELGIE, WALES

baráž:Bosna a Hercegovina, Izrael nebo Kypr (o 1 místo se perou tři týmy)

 

SKUPINA C: Dobře rozehranou skupinu mají i Slováci. Ti bojují na dálku s Ukrajinou. Jeden postoupí na EURO, druhý do baráže. Blíže k Euru mají Slováci, kteří jedou do slabého Lucemburska. Naopak Ukrajina přivítá zatím jediné jisté postupující skupiny C – Španěli!

jistí postupující: Španělsko

baráž:Slovensko, nebo Ukrajina (1 bude hrát baráž, druhý postoupí přímo)

 

SKUPINA D: Stejná situace jako ve skupině C je i ve skupině D! Jistým postupujícím jsou Němci. O druhý postup nebo baráž hrají Polsko a Irsko!

jistí postupující: Německo

baráž:Polsko nebo Irsko (1 bude hrát baráž, druhý postoupí přímo)

 

SKUPINA E: Úplně hotovo je ve skupině E. Spolu ze suveréní Anglií, která neztratila zatím v kvalifikaci jediný bod postupují Švýcaři. Baráž čeká na Slovinsko.

jistí postupující: Anglie, Švýcarsko

baráž:Slovinsko

 

SKUPINA F: Hotovo mají i Severní Irové. Ty doprovodí Rumunsko, nebo Maďarsko.

jistí postupující: Severní Irsko

baráž: Rumunsko nebo Maďarsko (1 bude hrát baráž, druhý postoupí přímo)

 

SKUPINA G: Možná pro někoho překvapivě si postup zajistili i Rakušané. Švédi s Rusy ještě hotovo nemají!

jistí postupující: Rakousko

baráž: Rusko nebo Švédsko (1 bude hrát baráž, druhý postoupí přímo)

 

SKUPINA H: Do Francie se podívá i Itálie. Jestli s Norskem či Chorvatskem přímo to se ještě uvidí!

jistí postupující: Itálie

baráž: Norsko nebo Chorvatsko (1 bude hrát baráž, druhý postoupí přímo)

 

SKUPINA I: V poslední skupině si postup zajistilo Portugalsko. Albánie potřebuje k jistotě postupu vyhrát dnes v Arménii! Úkol je to zajisté složitý. Dáni, kteří mají zápas k dobru a v tuto chvíli postupují, ještě musí počkat na večerní utkání Arménie s Albánií. Pokud Albánie vyhraje – Dánsko pošle do baráže. Naopak remíza či výhra Arménie posunuje na EURO Dány a Albánii do baráže.

jistí postupující: Portugalsko

baráž: Dánsko nebo Albánie (1 bude hrát baráž, druhý postoupí přímo)

 

Mohlo by se vám líbit