Sportování se psy

Sportování se psem pomůže shodit přebytečná kila, pomůže i vašemu mazlíčkovi

Vyběhnout do terénu a udržovat si kondici. Vlastně proč ne? Ale s pejskem to půjde rozhodně lépe, bude vás hlídat, abyste nevypadli z tempa a opravdu běželi. Ať už jde o retrívra, vlčáka nebo nějaké z menších plemen, určitě platí, že každý pes potřebuje pohyb. Když mu ho nedáte, bude nespokojený a začnou přibývat deka navíc – čemuž se dá zabránit pravidelnou sportovní prevencí.

Vodítka jsou v různých velikostech, přijdou vhod třeba i v lese

Potěšte svého čtyřnohého miláčka pravidelnou vycházkou nebo joggingem v terénu, nabízí se lesní cesta i městský park. Vodítka pro psy jsou k dispozici i v provedení FLEXI, což umožní maximální uživatelské pohodlí. Až desetimetrové vodítko pro větší plemena, která mají ráda volnost, ale také metrové, ideální do hustšího městského provozu – račte si jen vybrat!

Pes potřebuje všestrannou péči, sportovní aktivity samozřejmě nestačí, protože mu musíte dopřát i kvalitní stravu. Jedině tak se mu bude dobře dařit, jedině tak bude opravdu šťastný. Stačí ještě dostatečná pozornost a potom bude o zábavu postaráno. Psí svět je plný dobrodružství a vzrušení, ale také energie, kterou lze vybít jedině při aktivnějším výšlapu za město. Pokud neběháte zrovna rádi, budete mít alespoň motivaci. Psí nadšení do běhání vás brzy nakazí, budete se pak cítit výborně také ve společnosti, kde vás díky lepší postavě určitě pochválí.

Běh si prostě musíte zamilovat, sportujte společně s pejskem

Nejen do auta se pak hodí speciální postroje pro psy, můžete jich totiž využít i při běhání někde za městem nebo na venkovských loukách. Sportu totiž není nikdy dost, kromě cyklistiky je právě běh tím nejrozšířenějším. Důvod je zřejmý, potřebujete k němu jen odpovídající oblečení a obuv, nejsou nutné ani žádné další části výbavy. A totéž vlastně platí i pro psa – stačí voda s sebou a kvalitně zpracované vodítko!

Mohlo by se vám líbit