Sport živě hledá kolegy do svého týmu

Přidej se k nám

Sportovní magazín www.sportzive.eu se v posledních měsících začíná pohybovat ve velkých číslech v návštěvnosti a proto hledáme k sobě další nadšence do sportu a vše kolem něj. Nyní je na čase, aby ses přidal i Ty! Přidej se k nám a patři do skvělého týmu, který informuje sportovní fanoušky zde na magazínu a také na na sociálních sítích, kde máme více jak 400 000 fanoušků v různých facebookových skupinách.

Máš rád sport a vždy jsi chtěl mít velký web s velkým dosahem k lidem, kteří budou číst tvoje články a informace? Tak to hledáme právě tebe. Náš  sportovní magazín navštíví měsíčně desítky tisíc fanoušků sportu, ale i sázkařů. Díky takové návštěvnosti se o tvé články, videa, sportovní přenosy bude zajímat opravdu velké množství fanoušků a čtenářů – to jde ne?

Neboj se a ozvy se nám, udělej ten správný krok a připoj se do našeho týmu. Pokud máš vášeň pro sport, sázení a zveřejňování vše okolo něj, jsi to právě TY, koho hledáme.

Náplň práce – pozice v týmu

Hledáme převážně dravé redaktory, kteří budou přispívat zajímavými články o fotbale, hokeji, tenise, basketu ale klidně i fitness a box – prostě vše co patří ke sportu. Hlavní prioritou je pro nás fotbal, hokej, tenis, ale jak jistě víš zanedlouho začne i Biatlon.
Není to nic těžkého vše ti ukážeme a pomůžeme. Jakmile napíšeš článek nebo novinku ze sportu, přidáš k němu obrázek tak přejdeš k Facebookovým sítím a nasdílíš ho do našich fanouškovských stránek.

Podmínky

– věk 15 +
– dobrá znalost češtiny/slovenštiny (diakritika)
– mít profil na FB a přehled o daném sportu
– psát poutavé texty a přehledné texty
– výhodou je základy grafiky

Nebuď vlk samotář a přidej s k nám se svojí vášni ke sportu. Získáš mnoho zkušeností od majitele webu. Budeš mít na starosti své odvětví a své fanoušky. Přidej se k jednomu z velkých sportovních magazínů a dělej sobě i ostatním radost.

Co zato? 

Pokud hledáš za svou fanouškovskou činnost plat, tak zde bohužel nejsi správně. Jsme parta lidí, která funguje ve svém volném čase a ze zisků z reklam investujeme do funkcionality webu a náklady vše s tím spojené. Pokud jsi šikovný a správně zapálený do sportu jako my, určitě si u nás přijdeš na své.
Uděláš si jméno, získáš zkušenosti, získáš reference. Budeš mít své vlastní čtenáře, fanoušky a budeš dělat radost lidem podobného zaměření.
Jestli jsi to právě Ty tak se nám ozvy do formuláře níže, nebo líp do zpráv na jedné z naší facebookové skupiny.

     

    Mohlo by se vám líbit