Když sport, tak jedině s hudebním doprovodem | AppleKing.cz

Když sport, tak jedině s hudebním doprovodem
(+ slevový kód)

 

Sportujete často a rádi nebo jenom využíváte běhání jako únik z reality? Jistě budete souhlasit, že ke sportu neodmyslitelně patří hudba. Není nic příjemnějšího, než si při běhání nasadit sluchátka a na nic nemyslet …nebo si v posilovně pustit svoji oblíbenou hudbua pořádně se zrušit. Abyste mohli nosit telefon stále u sebe a dopřávat si neomezený přísun hudby, jsou skvělá sportovní pouzdra a sluchátka uzpůsobená speciálně potřebám sportovců.

 

Outdoorový kryt, sportovní pouzdro nebo pás

 

 

Základním doplňkem je sportovní pouzdro, v němž můžete nosit telefon připevněný na paži nebo noze, aniž by vás omezoval v pohybu. Vybraná pouzdra jsou dělána přesně pro konkrétní modely iPhonů; jiná lze univerzálně použít i pro jiné telefony. Všechna sportovní pouzdra jsou odolná proti nárazům a kryjí přední stranu silikonovou vrstvou, přes níž lze telefon pohodlně ovládat.

 

Díky užitým materiálům jsou pouzdra na telefon voděodolná, a zvládnou i sport v dešti. Komu by pouzdro na ruku úplně nevyhovovalo, může zvolit sportovní kapsu z ultratenkého nepromokavého materiálu, která se připíná kolem pasu. Sportovní pouzdra, kryty i kapsy jsou na AppleKing.cz dostupné v několika variantách, takže si na své přijdou muži i dámy.

 

Sluchátka s ohledem na sportovce pro iPhone i jiné telefony

Taky už vás unavují věčně padající sluchátka, která si musíte každých pár minut nasazovat? Vybrali jsme pro vás několik modelů, s nimiž už vás to trápit nemusí. Ergonomicky tvarovaná sluchátka se zapírají o vnitřní strany uší, v nichž drží i pře větších výkonech. Samozřejmostí je bezdrátové provedení, takže jsou sportovní sluchátka s telefonem propojena pomocí bluetooth. O dlouhotrvající přísun hudby se stará dvojice baterií, a snadné přepínání umožní ovládací modul na kabelu vedoucím kolem krku.

Pokud máte rádi pocit volnosti, budou praktičtější variantou sportovní sluchátka s ergonomicky tvarovaným úchytem vedoucím za ucho. Sluchátka jsou opravdu lehká, takže je po nasazení neucítíte. Podkovovitý tvar úchytu je uzpůsobený uchu, takže vám sluchátka nespadnou ani během náročných výkonů. Vybrané modely jsou navíc voděodolné, což vám umožňuje neomezené sportování i během deště.

 

Bezdrátové reproduktory i pro (ne)sportovce

Pro sport ve skupině jsou jako dělané bezdrátové reproduktory, které zabírají minimum místa, a zároveň poskytují slušný hudební doprovod. Vybrané modely můžete připnout za pas nebo k batohu, jiné navléct na zápěstí nebo je nechat volně stát. Většina modelů disponuje speciální úpravou, která odolá pádům i dešti. Ať se rozhodnete pro jakýkoliv sport, můžete si dopřát pořádnou hudební motivaci prostřednictvím bezdrátového reproduktoru.

 

Pro všechny je připravený slevový kód „SZ10“, po jehož zadání získáte 10% na celou objednávku.

 

Mohlo by se vám líbit