Sparta v Neapoli kousala jen první poločas, poté padla! Slovan dostal ve Švýcarsku bůra

Ve 21:05 dnes odstartovala Evropská liga skupiny I, která nás velice zajímá díky účasti pražské Sparty. Ve skupině byste našli ještě slovenský Slovan Bratislava, švýcarské Young Boys či nejsilnější článek z italské Neapole. A právě do Neapole dnes zavítala česká Sparta.

Po výkopu zápasu jako by se Sparta zapomněla v šatně a prvních 10 minut přežila 2 velmi dobré příležitosti domácích. Pak se i ona osmělila a přišly šance. Po čtvrthodině hry Sparta zahrávala rohový kop, po obrovském závaru se míč odrazil nakonec k Josefu Hušbauerovi, který míč poslal z hranice vápna a odrazem od tyče do branky. Sparta tak vedla. Bohužel to moc dlouho netrvalo. Obránce Costa, který doslova dnes hořel nejprve ztratil míč a poté zahrál rukou ve vápně a po právu byla nařízena penalta. K té se postavil Gonzalo Higuain a srovnal na 1-1. Oba týmy si ještě vypracovali několik dobrých příležitostí, ale gól už jsme neviděli. Tudíš se šlo do kabin za stavu 1-1.

Po změně stran už to bylo jen a jen o Neapoli. Sparta vůbec nestíhala a obrana do druhého poločasu ani „nenastoupila“. Neapol si dělala se Spartou co chtěla a díky dvěma zásahům Martense bylo po utkání. Sparta si tak odváží z Neapole porážku 1-3.

Nedařilo se ani slovenskému mistrovi. S trenérem Strakou dostal Slovan Bratislava 5-0 na půdě Young Boys.

Reputaci si mohou oba týmy spravit za 2 týdny. To Sparta přivítá na Letné Young Boys a do Bratislavy dorazí Neapol. Je již nyní jisté, že to s postupem nebude mít ani jeden tým vůbec jednoduché.

Mohlo by se vám líbit