Slavia rozbila Liberec 4-1 a vede ligu! Vyhrála Sparta i Plzeň

Fotbalová Slavia zažívá po letech opět krásné období. Jsou za námi 3 kola Synot ligy a tu Slavia vede! Celek jenž minulý rok hrál do posledního kola o záchranu je na vlně euforie. 3 zápasy = 3 výhry = plný počet 9 bodů!

Pražská Slavia hrála především ze zabezpečené obrany a spoléhala na rychlé brejky, které opravdu přicházeli. Za stavu 1-1 se zdálo, že Liberec si může odvést všechny body, ale doplatil na to samé, co v Evropě. Neproměňoval jasné šance. Slavia nakonec 2 slepenými góly v závěru utkání rozhodla a vyhoupla se do čela Synot ligy před městského rivala Spartu.

Sparta s Plzní se snažili udobřit fanoušky po neúspěchu v Evropě alespoň podobou domácí ligy. Sparta vydřela vítězství v Příbrami, když po luxusní přihrávce Krejčího dával do prázdné branky střelec Lafata. Plzeň za se zahojila, když na jihu Čech rozstřílela nováčka s Českých Budějovic 4-0. V pátek pak ještě v předehrávce kola nečekaně překvapila Bohemka v Jihlavě a vyhrála tam 1-2. Jihlava tak má na kontě 3 porážky a nula bodů, což jí stačí na poslední místo.

VÝSLEDKY A PŘEHLED 3.KOLA SYNOT LIGY:

Mohlo by se vám líbit