Rozhodčí Kovařík udržel Spartu ve hře o titul! Zápas rozhodla penalta, kterou svět neviděl

Bude to asi ještě hodně dlouho diskutované utkání. Sparta celý zápas s Teplicemi předváděla útočný fotbal. Po poločase mohl být stav 5-0 pro domácí a nikdo by se nedivil. Teplice za zápas zahrozili jen jednou a to ještě střelou, jenž mířila nad. Spartu vychytal vynikající Grigar a přiváděl letenské k zoufalství. Sparta se ze hry nedokázala prosadit, ikdyž na gólové šance, by nám nestačily prsty na obou rukou dohromady!

Co ale čert nechtěl, se odehrálo v 90 minutě utkání. David Lafata jednoznačně nafilmoval pád v pokutovém území. Že šlo o herecký výkon věděli moc dobře i fanoušci na tribunách. Jen David Lafata nedokázal ani po zápase v rozhovoru pro českou televizi přiznat, že pád nafilmoval. Měl tedy vidět žlutou kartu a Sparta ztratit další 2 důležité body v boji za titulem. Naopak místo toho penaltu proměnil Dočkal. Za protesty pak dostali ještě další 3 hráči Teplic nesmyslné žluté karty a Vachoušek byl po 2 žluté vyloučen. Sudí Libor Kovařík předvedl kousek, kterým jako by říkal „Fandím Spartě!“ Vymyšlená penalta = 3 body a dotažení se na pouhé dva body na první Plzeň.

Fanoušci pražské Sparty kteří si velmi často stěžovali v minulosti na jakési „nadržování“ plzeňské Viktorce musí být ticho. Tak jak byl ovlivněn dnešní duel, to tu ještě letos a dlouho nikdy předtím nebylo. A snad dlouho ani nebude!

Slušelo by se, aby dostal David Lafata dodatečný trest, jenomže tu nejsme v Anglii, tak bůh ví, co se s tím bude dát dělat.

Kapitána Sparty i celou „vymyšlenou výhru“ kritizují věrní fanoušci Sparty na facebookovém oficiálním webu. Píší se příspěvky na adresu proti zachování se Davida Lafaty, i o tom, že takhle se titul na Spartě nevyhrává!

Mohlo by se vám líbit