Real Madrid vyhrál letos první trofej. V superpoháru přehrál Sevillu 2-0!

V hlavním městě Walesu Cardiffu se konalo letošní finále superpoháru. V ryze španělském finále si to spolu rozdali hráči madridského Realu proti Seville.
Utkání bylo dosti vyrovnané s šancemi na obou stranách.

Do první šance se dostal Bale, ale jeho šanci zneškodnil pohotový golman. Hned v zápětí po velké hrubce Carvajala nechal vyniknout Vitol brankáře Casillase. V polovině prvního poločasu se dostal do obrovské šance Christiano Ronaldo, ale nedokázal překonat bezchybného Beta. Jenomže Ronaldova chvíle měla ještě přijít. O 2 minuty později po nádherném pasu Bale stačilo Ronaldovi jen nastavit placírku. A bylo 1-0. Sevilla mohla ještě do poločasu vyrovnat, ale obrovskou hrubku Sergia Ramose nedokázal potrestat Carric. Stav vydržel až do prvního poločasu 1-0.

Druhý poločas začal ihned navýšením vedením. Benzema přistrčil Ronaldovi na hranici velkého vápna a ten již si věděl rady. Real vedl 2-0! Sevilla měla ke konci sice ještě nápor, ale žádný gól se jí vstřelit nepodařilo. Tudíš první letošní trofej putuje do Madridu zásluhou Realu. Real porazil ve finále Sevillu 2-0.

 

Mohlo by se vám líbit