Plzeň i Sparta začali novou sezónu rozpačitě! Nezklamal opět jako vždy arogantní Dušan Uhrin ml.

Dnes o 17 hodině odstartovala nová sezóna Synot ligy na stadionu v Plzni. Ta obhajuje titul z minulého roku, což se jí ještě nikdy v historii klubu nepodařilo.

Do Plzně přijela pražská Slavia s novým trenérem. Dušanem Uhrinem mladším, který naposledy působil právě v plzeňské Viktorii. A byla to právě Uhrinova Slavia, která mohla jít už v 5 minutě do vedení, ale Škoda prováhal optimální čas. Pak zkoušela Plzeň hrát svoji hru a produkovala své první ovoce. Na výborný centr Františka Rajtorala si naběhl Daniel Kolář a bylo 1-0. Od gólu to šlo, ale s fotbalem s kopce. A hlavně v druhém poločase už Plzeň nehrála takřka doslova nic. Zmrhal dokonce trefil břevno a o minutu později měl na kopačce další gól, když neuspěl po úniku sám na Kozáčika. Místo toho, aby Slavia vedla 1-2 se radovala spící Plzeň. Opět po centru se prosadil hlavou Mahmutovič. Skóre pak upravil v 90 minutě Škoda. Na víc už se ale Slavia nezmohla a prohrála tak v Plzni 2-1.

Ovšem, když sudí po druhém poločase v čase 90:00 písknul naposledy do píšťalky rozběhl se k němu všudy přítomný a vždy arogantní Dušan Uhrin mladší a od plic mu vynadal. Dušan Uhrin ml., působil jako mistr světa, který všechno zná a ví i ve svém minulém angažmá v Plzni. Jistě se Uhrin ml. spolu s Fergusonem perou stále o první místo v totální aroganci. Většího mistra byste těžko hledali. A nečekejte, že uslyšíte někdy od trenéra Uhrina mladšího, že byl soupeř lepší. To on opravdu neumí!

Dnes vstoupila do sezóny i pražská Sparta, kterou hostila Jihlava. S novým stylem Sparty 3-5-2 a s případným rozehráním na důležitý zápas v úterý v Moskvě. A že to zatím není zrovna ideální Sparta mohou potvrdit všichni, kdo utkání viděli. Trenér Ščasný sice vsadil hodně na posily, ale dnes neměl skoro nikdo svůj den. Naopak více gólových šancí měla Jihlava a tak, když se ozval konečný hvizl za stavu 0-0 asi byla spokojenost na obou stranách. Ano Sparta přijela vyhrát a bod je určitě ztráta, ale po konci zápasu byla remíza víceméně spravedlivá.

Mohlo by se vám líbit