Petra Kvitová před US Open vyhrála turnaj v New Havenu. Exceloval i Lukáš Rosol a získal 2 titul v kariéře!

Již zítra začne v Americe velmi populární grandslamový turnaj US Open a zdá se, že česká jednička Petra Kvitová je ve skvělé formě. Petra zcela ovládla turnaj v New Havenu, jenž je posledním turnajem před právě US Open. Petře se přitom například v Cincinnati vůbec nedařilo, kde se hned poroučela ven. Nyní je aleopět důvod k optimismu. Petra porazila ve finále slovenskou hráčku Magdalénu Rybárikovou po setech 6-4 a 6-2. Dá se očekávát, že Petra bude patřit mezi favoritky turnaje. Jak vše dopadne uvidíme za 14 dní, kdy US Open skončí.

Dařilo se i na souběžně hraném turnaji ve Winston-Salem Lukáši Rosolovi. Ten vyhrál turnaj ATP teprve podruhé v kariéře. Ve finále si porazil s Polákem Janowiczem. Naopak se vůbec nedařilo Tomáši Berdychovi, jež vypadl v prvním kole.

US Open začíná již zítra o 17 hodině a k vidění budou čeští zástupci: Radek Štěpánek, Jan Veselý (ten ovšem může jen překvapit, jelikož los mu přiřknul Wawrinku). Představí se rovněž Lucie Šafářová, Tereza Smitková a Karolína Plíšková.

Informace a novinky s US Open Vám samozřejmě budeme exluzivně nabízet i na těchto stránkách. Všechny zápasy můžete rovněž live a zdarma sledovat v sekci „Sportovní utkání živě a zdarma.“

Mohlo by se vám líbit