Moravec slaví další stříbro! Šlesingr a Soukalová 5tí. MS v biatlonu je u konce

Krásná pohádka pokračovala dnes posledními dvěma závody. Závody žen a mužů s hromadným startem. V ženské části se opět ukázala ve výborné formě Gabča Soukalová, jež se připravila až poslední 20tou ranou o medaili. Ovšem nakonec dojela na krásném 5 místě. Mistriní světa se stala Semerenková z Ukrajiny. Druhá skončila Preussová a bronz bere Oberferová. Naopak bez medaile se rozloučila z letošního MS ve finském Kontiolahti Darya Domracheva, která dnes dojela čtvrtá. Závod vůbec nevyšel Veronice Vítkové a potvrdila tak špatnou formu na MS. Vítková dojela až předposlední.

To v závodu mužů se jelo celý závod kontaktně. Nikdo si nevytvořil žádný náskok na dlouhou dobu. Ondřej Moravec jednou chyboval hned při první střelbě. Zbytek závodu dotahoval a nakonec skončil druhý a bere stříbro. Titul získal slovinec Fak a třetí skončil T.Boe.

Michal Šlesingr přidal krásné 5 místo. Ondřej Soukup skončil 28.

Mistrovství světa je tak u konce a pro české barvy vynikající výsledky. Nejdříve zlato se smíšené štafety, potom stříbro Gabriely Soukalové z individuálního závodu. K tomu přidal ze stejného závodu Moravec bronz. A dnes znovu Moravec stříbrný. Všem děkujeme za krásných 10 dní na MS v biatlonu!

Mohlo by se vám líbit