Je libo sportovní chytré hodinky za pár kaček? NO.1 F18 používají i v Realu Madrid!

Hledáte chytré hodinky pro sportovce, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět? Hledáte chytré hodinky, které používají hlavně fotbalisté? Tak pro vás máme připravenou skvělou akční nabídku. S naším zahraničním partnerem Gearbest jsme se totiž rozhodli pro vás připravit speciální akci na nové NO.1 F18, které používají hráči Realu Madrid.

Společnost NO.1 přinesla velmi zajímavý kompromis v podobě hodinek NO.1 F18, které si díky nám může dovolit opravdu každý. Pokud vám tedy rozpočet nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. NO.1 F18 vás vyjdou na krásných 1 030 Kč.

Gearbest: NO.1 F18 a za nízkou cenu!

Originální hodinky NO.1 F18 na českých e-shopech prozatím neseženete. NO.1 F18 však v zahraničí startuje s cenovkou okolo 1 500 Kč. Že to stále není dost dobré? Pak by vás mohlo zajímat, že po dobu prvního týdne je cena u internetového obchodu Gearbest snížena na 1 030 Kč. K hodinkám jako dárek dostanete skvělá bezdrátová sluchátka! Ale pospěšte si, skladové zásoby rychle mizí. Kupujte ZDE.

Gearbest: NO.1 F18 a sportovní aktivity

Sportovní hodinky NO.1 F18 vás zaujmou především výdrží baterie, která nabízí kapacitu 350 mAh. I s takto nízkou kapacitou však hodinky vydrží neuvěřitelných 12 dní při běžném používání. Pokud jej budete využívat naplno, zapnete GPS a další, hodinky vám poslouží zhruba 12 hodin čistého času. Oproti svému předchůdci NO.1 F18 nabízí BeiDou a Glonass. Pomocí těchto satelitních systémů je pak jednodušší určit svou přesnou lokaci, která se následně ukáže v oficiální aplikaci.

Primární funkcí hodinek je kromě ukazování času i měření uchozené vzdálenosti. Druhotnou funkcí je po připojení NO.1 F13 přes Bluetooth 4.0 k telefonu zobrazování notifikací na připojeném smartphonu. Hodinky dále zvládnout upozorňovat uživatele na to, že dlouho seděl nebo se dlouho nenapil. Sportovní hodinky můžete využít při různých aktivitách. V praxi pak oceníte veškeré informace o vašem výkonu, které si můžete prohlédnout v mobilní aplikaci. Hodinky podporují jak Android, tak také iOS.

Mohlo by se vám líbit