Jaké nejzajímavější fotbalové zápasy nás v nejbližší době čekají?

Jste velkým fotbalovým fanouškem?

Potom je jasné, že máte nejenom přehled o tom, jaké týmy patří mezi skutečnou špičku, ale jistě máte i přehled o tom, jaké konkrétní zápasy se kdy hrají. Společně se podíváme na přehled těch nejzajímavějších. A v souvislosti s tím doporučíme pořídit vstupenky na Ligu mistrů, jelikož právě této prestižní klubové soutěže se náš přehled bude týkat. A proč právě té? Jelikož dnes patří k tomu nejlepšímu, pokud jde právě o celkovou kvalitu fotbalu jako takového.

Vyrazte do Anglie

První náš tip se týká cesty právě do Anglie, kde je několik známých dobrých klubů. Naším tipem je zápas, který se zde uskuteční 18.10. V tento termín doporučíme zavítat na stadion týmu Chelsea, tedy na stadion Stamford Bridge. Právě sem za domácím klubem dorazí AS Řím. Je jasné, že o parádní fotbal bude postaráno, stejně jako si můžete být jisti i perfektní atmosférou přímo na místě. To třeba i proto, že stadion pojme více než 40 000 diváků. Je jedno, komu budete fandit, jelikož toto utkání si zaručeně užijete.

Když si budete chtít svůj pobyt zde prodloužit, rozhodně chybu neuděláte. Proč? Jelikož se v této zemi odehrají i další zajímavé zápasy. Jaké přesně? I ty patří mezi naše osvědčené tipy. Kdy a kam vyrazit?

 31.10. – Manchester United – Benfika
 1.11. – Liverpool – NK Maribor

Zkuste také Španělsko

Země známá nejenom svým temperamentem, nebo býčími zápasy. Jedná se také o zemi, která se proslavila i fotbalem. Na vlastní kůži to budete moci zažít v prosinci, konkrétně 5.12. To doporučujeme vyrazit do hlavního města Katalánska. Uskuteční se zde zápas Barcelony, proti týmu Sporting Lisabon. A jelikož jde v obou případech o španělské týmy, rozhodně nebude nouze o skvělé zážitky, a to nejenom ty fotbalové. Jistě vás uchvátí i plně vyprodaný stadion Nou Camp, který patří mezi jeden z nejznámějších. Snad není fotbalového fanouška, který by ho nechtěl vidět na vlastní oči. Druhým naším tipem, pokud budete chtít zůstat ve Španělsku, je utkání, které se hraje hned druhý den. O důvod více zde zůstávat a užít si další skvělý fotbal. Tentokrát doporučíme zájezd na Real Madrid, který se utká se známým německým týmem, kterým je Dortmund. Ten je vyhlášený svými fanoušky a jejich chorea patří mezi nejlepší. A to nejenom na domovských stadionech, ale i při výjezdech. Zvláště, když soupeř není zase až tak daleko.

Co ještě vás v letošním roce čeká?

Na závěr přinesme i několik dalších zajímavých tipů, které fotbalového fanouška zaručeně nezklamou. Je to třeba utkání týmů, jako Manchester City a Šachtar Doneck, nebo také PSG a Bayern Mnichov. I když si tedy zvolíte tyto konkrétní možnosti, zaručeně nebudete ochuzeni o zážitky, které vám naše česká liga nikdy nemůže přinést. Tím si buďte stoprocentně jisti.

Mohlo by se vám líbit