Hvězda Karolíny Plíškové září dál! Po Stosurové si dnes poradila i s Petkovičovou

Ještě v sobotu sympatická česká tenistka Karolína Plíšková slavila svůj první seniorský titul na okruhu WTA. (předtím byla jen 4x ve finále)

Zdálo se, že by mohla být unavená a v prvním kole turnaje v čínském Wuhanu a těžkému losu i vypadnout. Soupeřkou jí byla Samantha Stosurová, ale Karolína si asi řekla, že potvrdí svou skvěle stoupající formu vzhůru! Dnes jí los postavil proti neméně skvělé Petkovičové a Karolína opět na výbornou! Dnes vyprovodila Němku Petkovičovou po setech 6-4 a 6-4 a zdá se, že jí nemůže nikdo zastavit. Karolína Plíšková hraje v životní formě, přitom ve svých pouhých 22 letech říkat něco o životní formě je ještě brzy. Uvidíme, co vše nám ještě česká kráska ukáže ze svého umění. V součastné době je ovšem jisté, že pokud forma Plíškové vydrží, tak to soupeřky budou mít opravdu velice obtížné!

V turnaji v čínském Wuhanu postoupila dále i Barbora Záhlavová Strýcová a Petra Kvitová. Přičemž velmi pikantní souboj nabídne pozítří duel, kde proti sobě nastoupí Petra Kvitová a Karolína Plíšková.

Mohlo by se vám líbit