Hrůza v Anglii. Do čtvrtfinále ligy mistrů neprošel ani jeden tým! Real míří za obhajobou. Barca má rekord

Již je to uděláno, už je to hotovo. Známe všech 8 postupujících týmů do čtvrtfinále letošní ligy mistrů. Zřejmě celou fotbalovou veřejnost překvapí fakt ten, že již neuvidíme nikoho z Anglie. Vzpomínáte, když se smáli před 14 dny Liverpoolu, že vypadl z Besiktaší na půdě Evropské ligy? Jako by to byla nějaká předzvěst celků z Anglie.

Minulý týden nezvládla výborně rozehraný zápas Chelsea. Ta hrála od 30 minuty proti 10 hráčům Paříže a do 83 minuty vedla a hlídala postup. Poté ovšem doplatila na přílišnou obranu a s postupu se radovala Paříž.

Včera se o malý zázrak pokoušel Arsenal. Ten se pokoušel v Monaku o malý zázrak. Moc nechybělo, ale Monako si se štěstím postup pohlídalo.

No a dnes byl na programu zápas mezi Barcelonou a Manchesterem City. Poté, co Barca vyhrála v Manchesteru 2-1 bylo jasné, že City má před sebou takřka nemožný úkol: Vyhrát! To se ovšem vůbec nedělo. Barcelona byla celý zápas jasně lepší. I přesto, že zápas mohl skončil 6-1 skončil jen 1-0 a Barcelona si tak zahraje ve čtvrfinále ligy mistrů. Navíc tím překonala rekord. Zahraje si čtvrtfinále 8x za sebou! To se zatím nikdy nikomu nepodařilo!

Hlavními týmy, které se porvou o titul budou jednoznačně Real Madrid – ten titul obhajuje, dále Barcelona a Bayern Mnichov.

 

Všichni postupující:

Barcelona (Španělsko)

Real Madrid (Španělsko)

Atlétiko Madrid (Španělsko)

Bayern Mnichov (Německo)

Juventus Turín (Itálie)

Monako (Francie)

PSG (Francie)

Porto (portugalsko)

 

Mohlo by se vám líbit