GLOSA: Včerejší výsledky v Anglii? Přesně naruby! Prohrála Chelsea i Arsenal. Opět nezklamal a zase nevyhrál ani Liverpool

Že jste měli vsazeno na včerejší anglickou Premier league? To asi byla chyba co? Tedy samozřejmě za předpokladu, že jste nevsadili všechno opačně. V tom případě se z Vás přes noc stali milionáři. Vždyť by k tomu stačilo, aby jste dali na prohru Arsenalu s Chelsea a doplnili to dalším zaváháním Tottenhamu a Liverpoolu.

Tak schválně počítejte s námi:

Výhra Newcastlu s Chelsea 6,5 x

Výhra Stoke s Arsenalem 3,75 x

Remíza Liverpoolu doma se Sunderlandem 4,5 x

Další zklamání a remíza Tottenhamu 4x

dohromady to dělá krásný kurz 438,75, kdyby jste vše vsadili za pouhých 20kč přišli by jste si na krásných 8.775kč. Kdyby jste ovšem měli odvadu vsadit za 100kč jste již na krásné výplatě přes 43 tisíc. Ovšem kdo to měl všechno vědět, že?

 

Chelsea utkání s Newcastlem nezvládala a nedokázala si vypracovat žádné větší šance, snad jen s vyjímkou nůžek Oscara, jenž těsně minuly branku. Naopak Newcastle hrál na rychlé brejky a zaslouženě vyhrál. Mourinho ještě nikdy v historii nedokázal na Newcastlu vyhrát. Historie se tedy včera opět nepřepisovala.

To utkání Arsenalu na Stoke mělo podobný scénář jako onehdá s Manchesterem United. Arsenal byl od začátku aktivnější a šel za vítězstvím. Ovšem opět selhali jeho střelci a špatní golmani. Ale to už asi ani nikoho nepřekvapí.

Zápas Tottenhamu doma s Crystal Palace se očekával na gólové hody. Jenomže se jaksi všech 22 aktérů utkání někde zapomnělo v šatně. Nudné utkání tak muselo vyvrcholit výsledkem 0-0.

Stejný výsledek, tedy 0-0 čekal na natěšené příznivce Reds i včera, když doma přivítali trapný Sunderland. Jenomže Liverpool potvrdil svojí letošní „velmi oslnivou“ formu a opět nevyhrál. Doma jen remizoval 0-0. A v závěru utkání byl za remízu i rád. Že by chtěli kluci s Liverpoolu zkusit druhou ligu? Dělají proto zatím vše, ovšem nějaký ten bodový náskok na svém kontě již mají!

Mohlo by se vám líbit