Gearbest: sportovní chytré hodinky Diggro Dl10 jen nyní za pár kaček!

Hledáte chytré hodinky pro sportovce, které budou vypadat nejen elegantně, ale také toho budou hodně umět? Hledáte chytré hodinky, které používají hlavně fotbalisté? Tak pro vás máme připravenou skvělou akční nabídku. S naším zahraničním partnerem Gearbest jsme se totiž rozhodli pro vás připravit speciální akci na nové Diggro Dl10.

Společnost Diggro přinesla velmi zajímavý kompromis v podobě hodinek Diggro Dl10, které si díky nám může dovolit opravdu každý. Pokud vám tedy rozpočet nedovoluje utrácet za to nejlepší zboží na trhu, nezoufejte. Diggro Dl10 vás vyjdou na krásných 447 Kč.

Gearbest: Diggro Dl10 a sleva

U internetového obchodu Gearbest máte nyní jedinečnou příležitost získat zcela nové sportovní hodinky za 447 Kč. Kromě této senzační ceny obchod navíc nabízí dopravu zcela zdarma. S nákupem si však budete muset trochu pospíšit, akce je totiž limitovaná jak časově (do konce týdne), tak i samotným množstvím. Pokud vás hodinky zaujaly, zakoupit jej můžete ZDE.

„Pokud při výběru přepravy zvolíte volbu „Priority Line”, nebudete platit daň ani clo. Gearbest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.“

Gearbest: Diggro Dl10 a specifikace

V praxi se vlastně jedná o klasické analogové a digitální hodinky. Takové hodinky máte již nyní pravděpodobně na sobě, ovšem s tím rozdílem, že Diggro Dl10 disponují chytrými funkcemi. Takové funkce najdete jen v těch nejlepších a nejdražších chytrých hodinkách. Ve své podstatě nejvíce oceníte elegantní design, který je doprovázen skvělým uživatelským komfortem a kvalitními materiály. Diggro v tomto případě implementovalo broušený kov, prvotřídní krycí safírové sklo, a dokonce také velmi kvalitní silikon pro náramky.

Hlavní předností hodinek je samozřejmě možnost zjistit, kolik je aktuálně hodin. Nicméně je zde umístěno několik chytrých funkcí, například měření kroků a další aktivity, sledování spánkové aktivity a vyhodnocování jeho kvality. Dále je zde upozornění na příchozí volání či SMS a v neposlední řadě dokáží hodinky fungovat i jako budík.

Všechna naměřená data se synchronizují s telefonem, podporován je jak Android, tak iOS. Diggro Dl10 se připojují přes Bluetooth 5.0, což je nejnovější verze, a tak je zaručena široká podpora napříč moderními smartphony. Hodinky jsou rovněž vodotěsné až do padesáti metrů. Není tedy problém se s nimi běžně sprchovat, nebo dokonce chodit do bazénu. Baterie v tomto případě vydrží až neuvěřitelných 8 760 hodin (více než 360 dnů)!

Mohlo by se vám líbit