Česko nasadilo do finále FED CUPU s Ruskem Karolínu Plíškovou!

Zítra vypukne tenisová horečka. Češky znovu po roce hrají ve finále. Tentokrát proti velmi silným ruskám, navíc v čele s Marií Sharapovou!

Nominace možná někoho překvapila, někoho ne. Stále je po vážnější nemoci a asi nemůže hrát na 100%. Řeč je samozřejmě o sympatické Lucce. Lucie Šafářová prodělala z důvodu nemoci delší pauzu a stále se nedostala do TOP formy ze začátku roku.

Nehrajicí kapitán Pála tak rozhodl do sobotních zápasů nominovat Petru Kvitovou s Karolínou Plíškovou. Petra utkání rozehraje o 14 hodinách proti Pavluschenkové, se kterou má pozitivní bilanci 6-3. Navíc ruska ji naposledy porazila před dvěma lety, ovšem podcenit soupeřku, by se mohlo Petře krutě nevyplatit!

V druhém utkání se představí ruský fenomén, siréna, „primadonńa“, ale rovněž druhá hráčka žebříčku Maria Sharapova. Ta se s Karolínou Plíškovou ještě nikdy nestřetla.Sama uvedla, že vzhledem k době, jakou se obě pohybují na žebříčku je zázrak, že zítra proti sobě nastoupí poprvé. Maria navíc přiznala, že tušila, že varianta padne práce na Plíškovou, jelikož moc dobře ví, že Šafářová ještě není zcela fit.

Jestli měl kapitán Pála šťastnou ruku uvidíme zítra večer. Zápasy vysíláme samozřejmě živě a zdarma na našem webu!

Mohlo by se vám líbit