Barcelona vkročila jednou nohou do finále! Bayern Mnichov smetla 3-0.

Jsou to dva roky, co Robbenova parta zesměšnila Barcelonu v dvojzápase sedmičkou. Letos je vše nasměrováno velmi zajímavě k odvetě. Barcelona totiž v prvním utkání porazila Bayern Mnichov 3-0 a výrazně tak nakročila do finále letošního ročníku ligy mistrů.

Vše zařizovala hlavní hvězda Barcelony a nejlepší fotbalista světa Lionel Messi.

Začít ovšem mohl Suaréz, který v prvním poločase zahodil 2 tutovky. Barcelona kontrolovala průběh hry a Bayern se dostával do zakončení jen sporadicky. Přesto se hrál výborný a útočný fotbal. Paradoxně Barcelona udeřila v době, kdy to už vypadalo, že se mnichovský Bayern dostane první do vedení.

Lionel Messi ukázal svou výjimečnost, když se u prvního gólu díval jen na míč a nikoliv na branku, natož pak skvěle chytajícího Neuera. Bayern poté ještě více otevřel hru a to byla voda na mlýn barcelonským hráčům. Lionel Messi u druhého gólu přehodil Neuera a na třetí gól přihrál výborně Neymarovi, který šel prakticky od půlky sám na Neuera.

Manuel Neuer sice chytil Barceloně aspoň 3 jasné góly, ale nakonec ani jeho výkon nepomohl. Messiho parta vyhrála zcela jasně a zaslouženě 3-0.

 

Mohlo by se vám líbit