Barcelona provedla destrukci Realu Madrid. Fanoušci zoufalý Real Madrid vypískali!

Očekával se vyrovnaný zápas. Ovšem bylo to dnes vše, jenom né vyrovnané utkání. Real Madrid doma přivítal Barcelonu, ale nějak zapomněl dojít na hřiště. Na trávníku bylo vidět jen fotbalisty Barcelony. Těm ještě zůstal po zranění Messi na lavičce. Ale nebylo to žádné mínus. Naopak, aspoň to třeba bylo aspoň trošku zajímavé. Barcelona po gólech Suareze a Neymara vedla v poločase 2-0 a to ještě v nastaveném čase zachránil jeden z bránících hráčů Realu míč na brankové čáře. Po prvním poločase domácí fanoušci neviditelný bílí balet vypískali!

Neviditelnost Christiana Ronalda a celého Realu pokračovala i po přestávce. Po dvou měsíční pauze zaviněné zraněním se na hřiště podíval už i Lionel Messi. Iniesta a podruhé Suarez poslali Barcelonu již do vedení 0-4! Potom se udála největší šance Realu, ale Christianovi Ronaldovi bylo málo i to, když stál sám proti brankáři Barcelony. Tutovku neproměnil a v koncertu pokračovala Barcelona.

Real navíc děkoval rozhodčímu, že přehlédl dva ostré zákroky Realu na červenou kartu! Nejdříve když Ronaldo trefil loktem Daniela Alvése a poté Carvajal úmyslně trefil zezadu Suareze bez snahy hrát míč! Ovšem poté, co Isco trefil zezadu hráče do kolena už přehlížet nešlo! Isco věděl, co bude následovat a bez protestů se odporoučel po červené kartě do sprch.

Barcelona byla ve všech směrech utkání o třídu lepší a zcela zaslouženě vyhrála a porazila Real Madrid 0-4.

Mohlo by se vám líbit